Рання версія чат-бота стане доступною 26 вересня (Фото:Microsoft)

Microsoft готується запустити Copilot — систему, яка функціонує на базі ШІ та вбудована в додатки корпорації. Вона має спростити роботу для користувачів Windows 11 і розширити кількість можливостей.

В офіційному блозі корпорації новинка описана наступним чином: «Copilot буде унікальним чином враховувати контекст та інтелектуальні можливості інтернету, ваші робочі дані і те, що ви робите в даний момент на своєму ПК, щоб забезпечити ефективнішу допомогу — при цьому конфіденційність і безпека будуть стояти на першому місці. Це буде простий і безшовний досвід, доступний у Windows 11, Microsoft 365 і в нашому веб-браузері Edge і Bing».

ШІ-компаньйон можна використовувати автономно, як окремий додаток. Він відкривається за допомогою вікна на панелі завдань або комбінацією клавіш Win+C. Однак головні функції Copilot розкриваються в додатках, у які вбудовано інструмент.

На основі ШІ-інструменту створено Microsoft 365 Chat, який входить в екосистему Microsoft 365. Це чат-бот, що аналізує не тільки матеріали в інтернеті, а й робоче середовище — пошту, збори, документи та інше. За запевненням корпорації, такий підхід дасть змогу ШІ-компаньйону краще розуміти завдання користувача і допомагати їх виконувати.

https://www.youtube.com/embed/5rEZGSFgZVY

Copilot також інтегровано у Bing для пошуку із застосуванням штучного інтелекту. А в Microsoft Shopping інструмент зчитує запит людини і задає додаткові уточнення. Відповіді на останні дають змогу підібрати індивідуальні пропозиції та, як заявила корпорація, економити кошти.

У систему Copilot також входить Designer, новий застосунок для створення візуальних ефектів, включений у пакет Microsoft 365. Він функціонує на основі нової моделі Dall.E 3 від OpenAI, про яку нещодавно писав NV Техно. Скористатися функціями Designer можна буде і в інших програмах Microsoft, починаючи від Word.

Copilot у ранньому варіанті стане доступний 26 вересня разом із масштабним оновленням Windows 11. Однак інтеграція в різні додатки відбуватиметься поступово протягом осені.

От Admin