Весь сюжет Baldur’s Gate 3 розкриється після 18 проходжень (Фото:Larian Studios)

Baldur’s Gate 3 — це величезна гра з варіативним сюжетом. Однак користувачі, схоже, не здогадуються, наскільки гіллясту історію спорудила Larian. Щоб побачити всі варіанти розвитку оповіді, потрібно провести в проєкті аж до 1800 годин.

Така інформація надійшла від провідного сценариста Baldur’s Gate 3 Адама Сміта. Він дав інтерв’ю виданню GameRant і торкнувся теми персонажів. У новій RPG будуть як заготовлені варіанти героїв, так і можливість створити протагоніста в редакторі.

Коли Сміт тестував варіативність сюжету, то зрозумів, що побачити всю історію за одного персонажа можна лише після 18-ти проходжень. Кожне з них триває від 75 до 100 годин. В результаті виходить вражаючий показник від 1400 до 1800 годин, які доведеться витратити на повне освоєння всіх розгалужень у оповіді. А якщо додати сюди інших заготовлених героїв з різними варіантами прокачування, то підсумкова кількість годин зросте вдесятеро. Тобто, справжніх фанатів Baldur’s Gate 3 зможе захопити на кілька років.

Baldur ‘s Gate 3 — це великий світ, що складається зі зв’язків, систем, іграшок, персонажів та іншого. Експериментуйте з ним, грайте з ним та дивіться, що можливо», — порадив Сміт.

Baldur’s Gate 3: докладніше про гру

Це продовження культової серії рольових ігор, що розповідає про пригоди групи героїв у місті «Ворота Балдура» із всесвіту Dungeons & Dragons. Проєкт знаходиться у ранньому доступі Steam з 2020 року.

Baldur’s Gate 3 позиціонується як дуже масштабна RPG з безліччю систем, механік та простором для відіграшу ролі. Лише магічних заклинань буде понад 600 штук.

Baldur’s Gate 3 вийде 3 серпня 2023 року на ПК, а 6 вересня дістанеться до PlayStation 5.

От Admin